Všechny kurzy

Power BI from zero to hero

V tomto kurzu se naučíte, jak s pomocí nástroje Power BI rychle a efektivně čistit svá data, jak je strukturovat, přidávat interaktivní kalkulace a vytvářet kvalitní vizualizace

 • termín konání

  20. 12. 2021, 9:00 – 16:00

 • MÍSTO

  Deloitte Churchill I Italská 2581/67 Praha 2 - Vinohrady

 • ÚČASTNICKÝ POPLATEK

  7500 CZK + 21% DPH
  9075 CZK vč. DPH

Registrovat

Efektivní práce s daty je jedním ze základních předpokladů úspěchu každé moderní firmy. Chtěli byste se naučit vytvářet vlastní datové modely a přeměňovat je v krásné interaktivní vizualizace? Rádi byste uměli analyzovat data z jednoho nebo více datových zdrojů? A chcete vědět, jak svou práci snadno sdílet a spolupracovat online se svými kolegy? V takovém případě je pro vás nástroj Power BI jasná volba. Přihlaste se do našich kurzů a naučte se, jak s touto cloudovou technologií efektivně pracovat.

A nyní k samotnému kurzu Power BI from zero to hero:

Data jsou jedním z nejdůležitějších a nejcennějších aktiv společnosti. Jejich výběr, zpracování a interpretace však často není jednoduchý úkol. V tomto kurzu se naučíte, jak s pomocí nástroje Power BI rychle a efektivně čistit svá data, jak je strukturovat, přidávat interaktivní kalkulace a vytvářet kvalitní vizualizace. A pokud nemáte s Business Intelligence doposud žádné zkušenosti, nevadí – v našem kurzu vás s touto oblastí seznámíme od úplného základu.

Co se naučíte?

 • Zjistíte, proč je téma Business Intelligence důležité a k čemu lze nástroj Power BI využít
 • Naučíte se, jak správně data získávat
 • Seznámíte se s pojmy jako datová kvalita, data management nebo transformace dat
 • Osvojíte si základy datového modelování a datové vizualizace
 • Poznáte základní funkce nástroje Power BI a zjistíte, jak správně postupovat při přípravě interaktivních reportů či dashboardů
 • Vyzkoušíte si vytvořit svůj vlastní data model a report

Jak bude kurz probíhat?

 • Online kurz probíhá prostřednictvím aplikace Microsoft Teams a je rozdělen na 2 lekce (každá z nich v délce 3 hodiny včetně přestávky).
 • V případně prezenční formy probíhá kurz ve školicí místnosti v Deloitte a je koncipován jako jednodenní kurz.
 • Obsah a jazyk školení přizpůsobíme na míru účastníkům. Budou-li přihlášeni anglicky mluvící účastníci, školení se bude konat v anglickém jazyce. Školicí materiály jsou zpracovány pouze v angličtině.

Přednášející:

Aneta Trepáková, BI Senior Consultant v týmu Deloitte AI & Data
Aneta má více než 4 roky zkušeností v oblasti datové analýzy, reportingu a vizualizací za využití různých nástrojů – v rámci Deloitte zastřešuje zejména řešení vyžadující znalost nástrojů Microsoft Power BI a Google Looker. Při své práci se snaží o propojení různých oblastí – datové vizualizace, datové architektury, datového managementu a business strategie – k dosažení data-driven strategického konceptu pro klienty.

Termín konání: 20. 12. 2021, od 9:00 do 16:00
Místo konání: Deloitte, Churchill I, Italská 2581/67, Praha 2
Účastnický poplatek: 7 500 CZK + 21 % DPH, 9 075,00 CZK vč. DPH